Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

PACHET CARNE

Număr anunț
DA21340680
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
593,02 RON
Valoare atribuită
583,02 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
28.09.2018 16:28
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,02 RON

din 593,02 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.