Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de excavare si/sau reprofilare

Număr anunț
DA20736158
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
MIŞCAREA SRL (CUI 19017798)
Cod CPV
45112420-5 · Lucrari de excavare de fundatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
28.06.2018 14:33
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.