Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat
SALAM RUSTIC
- Număr anunț
- DA21337360
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,50 RON
- Valoare atribuită
- 405 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 13:15
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405 RON
din 478,50 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 73,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.