Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAHAR PROMOTIE

Număr anunț
DA21635589
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,58 RON
Valoare atribuită
646,58 RON
Data publicării
02.11.2018 09:19
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,58 RON

din 646,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.