Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fibre naturale, franghie iuta si material fibra cocos
- Număr anunț
- DA20946487
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- ROMOFFICE GRUP SRL (CUI RO15808056)
- Cod CPV
- 19410000-3 · Fibre textile naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.860 RON
- Valoare atribuită
- 10.860 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:55
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.860 RON
din 10.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro