Atribuită Cumpărare directă

REPARATII MOBILIER URBAN PARCURI COMUNA PAULESTI, JUDETUL PRAHOVA

Număr anunț
DA36415845
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
CAROON CREATIVE CONCEPT S.R.L. (CUI 36667324)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
108.403,18 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.403,18 RON