Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie termica pt casele de marcat - DRDP Constanta
- Număr anunț
- DA20934781
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 15:04
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro