Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit pentru pregatirea matritelor ADN+Ion 16S™ Metagenomics Kit+on Universal Library Quantitation K

Număr anunț
DA21914210
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.665 RON
Valoare atribuită
16.665 RON
Data publicării
03.12.2018 09:07
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.665 RON

din 16.665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.