Ofertă refuzată Cumpărare directă

SPIRE METALICE- diverse dimensiuni

Număr anunț
DA20019619
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688,60 RON
Valoare finală
688,60 RON
Data publicării
05.04.2018 13:03
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.