Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrărilor pentru „Reabilitare Amfiteatru Voinov-Facultatea de Biologie”

Număr anunț
DA21342877
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
Q TEST SA (CUI RO16310091)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.520 RON
Valoare atribuită
5.520 RON
Data publicării
01.10.2018 09:18
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.520 RON

din 5.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.