Atribuită Cumpărare directă

LOT V - ACHIZIȚIA MATERIALELOR DIDACTICE PENTRU UN LABORATOR DE ȘTIINȚE ȘI UN CABINET DE CONSILIERE

Număr anunț
DA36416071
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
SOBOROO SRL (CUI 32413250)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
68.133,63 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.133,63 RON