Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTI DE BIBLIOTECA

Număr anunț
DA20958556
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Joseph Haltrich (CUI 4765588)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA HORIA TECULESCU SRL (CUI RO25663475)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,80 RON
Valoare atribuită
662,80 RON
Data publicării
02.08.2018 13:30
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,80 RON

din 662,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.