Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE PAZA PE RAZA COMUNEI STIUBIENI JUDETUL BOTOSANI

Număr anunț
DA20751668
Autoritate contractantă
COMUNA STIUBIENI (CONSILIUL LOCAL STIUBIENI BOTOSANI) (CUI 3643922)
Furnizor / câștigător
REAL PROTECTION GUARD SRL (CUI 14576560)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.280 RON
Valoare atribuită
65.280 RON
Data publicării
02.07.2018 12:02
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.280 RON

din 65.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.