Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton color Coloraction A4, 160g, 250 coli/top

Număr anunț
DA20957020
Autoritate contractantă
SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,13 RON
Valoare atribuită
42,13 RON
Data publicării
02.08.2018 12:05
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,13 RON

din 42,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.