Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat
Telefon mobil Samsung Galaxy S8, 64GB, 4G, Midnight Black [SM-G950FZKAROM]
- Număr anunț
- DA20957012
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,80 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 12:04
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,80 RON
din 2.058,81 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 42,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.