Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 42,8% sub estimat
paine neagra feliata
- Număr anunț
- DA21612650
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.328 RON
- Valoare atribuită
- 760 RON 42,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 10:06
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
760 RON
din 1.328 RON estimat
42,8%
Adjudecat la 57,2% din estimat · economie 568 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.