Ofertă refuzată Cumpărare directă

Termometru cu etalonare

Număr anunț
DA40698930
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196 RON
Valoare finală
196 RON
Data publicării
24.06.2026 14:40
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.