Ofertă refuzată Cumpărare directă

burta de vita

Număr anunț
DA21917778
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI RO26521290)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14 RON
Valoare finală
14 RON
Data publicării
03.12.2018 11:03
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.