Ofertă acceptată Cumpărare directă

Activitatii de intretinere peisagistica

Număr anunț
DA20751593
Autoritate contractantă
Comuna Batos (CUI 5181030)
Furnizor / câștigător
TIBERIUS GREEN SRL (CUI 36326483)
Cod CPV
77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.516 RON
Valoare atribuită
4.516 RON
Data publicării
02.07.2018 11:58
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.516 RON

din 4.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.