Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale electrice 13074
- Număr anunț
- DA20751574
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- FLASH TRANSILVANIA SRL (CUI RO10922431)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:57
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro