Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GRUP ELECTROGEN KOHLER-SDMO D275-Serv. Tehnic-Administrativ
- Număr anunț
- DA20956017
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
- Cod CPV
- 31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.687,50 RON
- Valoare atribuită
- 133.687,50 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 11:06
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133.687,50 RON
din 133.687,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro