Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA IDEEA ALB0.75

Număr anunț
DA20955361
Autoritate contractantă
Colegiul Dobrogean Spiru Haret Tulcea (CUI 4321437)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44812200-7 · Vopsele de ulei si de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,80 RON
Valoare atribuită
53,80 RON
Data publicării
02.08.2018 10:33
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,80 RON

din 53,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.