Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF

Număr anunț
DA21915326
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,89 RON
Valoare atribuită
643,89 RON
Data publicării
03.12.2018 09:51
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,89 RON

din 643,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.