Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de gazduire, upgrade si actualizare conform cerinte GDPR
- Număr anunț
- DA20954815
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- RUNASOFT NET S.R.L. (CUI RO34693106)
- Cod CPV
- 72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.228 RON
- Valoare atribuită
- 1.228 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:06
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.228 RON
din 1.228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro