Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRELUNGITOR EL 3P10M
- Număr anunț
- DA20954596
- Autoritate contractantă
- Colegiul Dobrogean Spiru Haret Tulcea (CUI 4321437)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27,31 RON
- Valoare atribuită
- 27,31 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 09:55
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27,31 RON
din 27,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro