Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare fara mic dejun conform Anuntului de participare nr.1467/13.08.2024
- Număr anunț
- DA36416288
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI (CUI 48260153)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.867,22 RON
- Data publicării
- 02.09.2024 14:31
- Data finalizării
- 02.09.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.