Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDICATOARE RUTIERE SI PANOURI RUTIERE PENTRU STRAZILE DIN ORASUL TAUTII MAGHERAUS

Număr anunț
DA20953389
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.476 RON
Valoare atribuită
4.476 RON
Data publicării
02.08.2018 08:33
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.476 RON

din 4.476 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.