Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire tamplarie lemn cu tamplarie PVC cu geam termopan conform ofertei nr 13934-0/30.07.2018

Număr anunț
DA20952411
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
Furnizor / câștigător
MAD-CON GRUP SRL (CUI RO16413410)
Cod CPV
44220000-8 · Dulgherie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.603,80 RON
Valoare atribuită
12.603,80 RON
Data publicării
01.08.2018 15:37
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.603,80 RON

din 12.603,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.