Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE BUCURESTI-BURETE VASE PREMIUM 5 BUC./SET / BURETI PREMIUM SPALAT VASE 5 BUCATI FINO SAU SCOTCH BR

Număr anunț
DA20951368
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,34 RON
Valoare atribuită
47,34 RON
Data publicării
01.08.2018 14:31
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,34 RON

din 47,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.