Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese agricole
- Număr anunț
- DA21638406
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALACI (PRIMARIA COMUNEI BALACI) (CUI 6853244)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA AGROPARTS SRL (CUI RO33648093)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,59 RON
- Valoare atribuită
- 470,59 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 11:11
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
470,59 RON
din 470,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro