Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Centrala in condensatie VAILLANT ecoTEC Plus VU OE 466/4-5A, 48 kW - Incalzire
- Număr anunț
- DA21911549
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- LEAL CONSTRUCT SRL (CUI RO19378334)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.155,16 RON
- Valoare atribuită
- 8.155,16 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 18:39
- Termen limită
- 05.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.155,16 RON
din 8.155,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro