Ofertă acceptată Cumpărare directă

KORYNT - Nowodvorski - TL-3374 - Candelabru

Număr anunț
DA21899212
Autoritate contractantă
COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
Furnizor / câștigător
SIGMALUX SRL (CUI RO17625209)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275,63 RON
Valoare atribuită
2.275,63 RON
Data publicării
29.11.2018 09:52
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.275,63 RON

din 2.275,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.