Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aeroterma electrica 2 kW- O

Număr anunț
DA21898164
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,72 RON
Valoare atribuită
522,72 RON
Data publicării
29.11.2018 09:18
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,72 RON

din 522,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.