Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare echipament de aer conditionat pana in 18000 BTU pe raza judetului Olt.

Număr anunț
DA20948722
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ,,NICOLAE BALCESCU'' BALS (CUI 4394919)
Furnizor / câștigător
LIKEIT NETWORK S.R.L. (CUI 38578410)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
01.08.2018 12:01
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.