Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERIE PRAF PERETI SI TAVAN CU COADA TELESCOPICA DE 1.5 M

Număr anunț
DA20948248
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Furnizor / câștigător
GRUNDWAL S.R.L. (CUI RO14163610)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,96 RON
Valoare atribuită
30,96 RON
Data publicării
01.08.2018 11:35
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,96 RON

din 30,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.