Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese pentru utilaje agricole si forestiere

Număr anunț
DA21108314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GURA VITIOAREI (CUI 29032701)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,06 RON
Valoare atribuită
147,06 RON
Data publicării
31.08.2018 09:49
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,06 RON

din 147,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.