Ofertă acceptată Cumpărare directă

RASPUNDERE CIVILA PROFESIONALA

Număr anunț
DA21631624
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
ALPHA ASIG & CONSULT SRL (CUI 37855814)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.456 RON
Valoare atribuită
1.456 RON
Data publicării
01.11.2018 14:32
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.456 RON

din 1.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.