Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale stomatologice

Număr anunț
DA20741939
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
HELIOS MEDICAL & DENTAL SRL (CUI RO15481140)
Cod CPV
33130000-0 · Instrumente si dispozitive dentare si de subspecialitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765,30 RON
Valoare atribuită
1.765,30 RON
Data publicării
29.06.2018 11:02
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765,30 RON

din 1.765,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.