Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS MUSTEK PowerMust 1000 Line Interactive LED (1000VA / 600W), Schuko(4), AVR, USB, 1000-LED-LI-T10
- Număr anunț
- DA21342671
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.101,24 RON
- Valoare atribuită
- 4.101,24 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:10
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.101,24 RON
din 4.101,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro