Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de climatizare conform ADV1533610
- Număr anunț
- DA40704008
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- AEROAMBIENTAL COMPANY SRL (CUI 23194780)
- Cod CPV
- 42512100-9 · Dispozitive de climatizare de fereastra (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.204,50 RON
- Valoare atribuită
- 62.204,50 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 11:15
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62.204,50 RON
din 62.204,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro