Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
150G HOCHLAND ALMETTE SMANTAN
- Număr anunț
- DA21352666
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,64 RON
- Valoare atribuită
- 238,56 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 14:59
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,56 RON
din 248,64 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 10,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.