Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de server Wildcard pentru *.e-guvernare.ro

Număr anunț
DA20946334
Autoritate contractantă
Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
48222000-0 · Pachete software pentru servere web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
01.08.2018 09:48
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.