Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa Wilo TS 32/12 10M
- Număr anunț
- DA20945811
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.840 RON
- Valoare atribuită
- 2.873,92 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 09:19
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.873,92 RON
din 2.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro