Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie A3, 1EX, 1800 coli, matriciala

Număr anunț
DA21119272
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,60 RON
Valoare atribuită
248,60 RON
Data publicării
03.09.2018 12:48
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,60 RON

din 248,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.