Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAMA SIMPLA ALBA SDN5800121
- Număr anunț
- DA21625253
- Autoritate contractantă
- R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,03 RON
- Valoare atribuită
- 4,03 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:27
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,03 RON
din 4,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro