Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMAROR

Număr anunț
DA21624497
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.751,07 RON
Valoare atribuită
1.751,07 RON
Data publicării
01.11.2018 09:58
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.751,07 RON

din 1.751,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.