Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție asigurare RCA

Număr anunț
DA21624256
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
Furnizor / câștigător
STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,29 RON
Valoare atribuită
259,29 RON
Data publicării
01.11.2018 09:46
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,29 RON

din 259,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.