Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie imprimanta A4 1ex 1500 coli/cutie EVOffice

Număr anunț
DA21117592
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,20 RON
Valoare atribuită
44,20 RON
Data publicării
03.09.2018 11:26
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,20 RON

din 44,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.