Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Produse birotica si papeterie
- Număr anunț
- DA21117259
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,89 RON
- Valoare atribuită
- 354,89 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 11:10
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
354,89 RON
din 355,89 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.