Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Pompa dozatoare Concept Plus, pentru Primaria Comunei Reci

Număr anunț
DA20940042
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
PROMINENT VERDER SRL (CUI 22389929)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987 RON
Valoare atribuită
1.987 RON
Data publicării
31.07.2018 11:48
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987 RON

din 1.987 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.